poniedziałek, 12 czerwca 2017

Odnawiam dział-paznokcie | Witaminy w sprayu


Witajcie kochani, wiem że dawno mnie nie było ale jakoś brak czasu mi na to nie pozwolił, ponadto choroba, krótkie wczasy. Ale już jestem i przychodzę do was z nowościami. Chcecie wiedzieć więcej? Czytajcie dalej.

      Otrzymałam niedawno by dla was przetestować witaminy w sprayu. Sprayme.in Wybrałam     witaminę   B12m jaki ma ona wpływ na nasz organizm? Przeczytajcie niżej

      ZASTOSOWANIE:


 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu
  układu nerwowego
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowych
  funkcji psychologicznych
 • przyczynia się do zmniejszenia uczucia
  zmęczenia i znużenia
 • przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
 • pomaga w prawidłowej produkcji
  czerwonych krwinek
 • pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu
  układu odpornościowego
 • pomaga w utrzymaniu prawidłowego
  metabolizmu homocysteiny
 • odgrywa rolę w procesie podziału komórek


  Brzmi zachęcająco, prawda? Ale to jeszcze nie wszystko.

  DLACZEGO WARTO STOSOWAĆ WITAMINY W SPRAYU?  Na pewno zastosowanie, które widzicie wyżej, po drugie łatwość stosowania, koniec z problematycznym połykaniem tabletek, wystarczy jedno psiknięcie dziennie na wewnętrzną stronę policzka. Kolejnym, znacznym plusem jest wydajność, pomimo tego, że opakowanie jest dość małe, wystarcza ono na ok 3 miesiące. Z łatwością mieści się nawet w malutkiej torebce przez co możemy je mieć zawsze przy sobie. Kolejnymi ważnymi argumentami przemawiającymi za taką formą witamin jest smak, cudowny malinowy, aż chce się więcej, jednak nie należy przekraczać dziennej dawki. Pomimo, że smak jest obłędny, nie zawierają one cukru i nadają się dla kobiet w ciąży. No i najważniejsze! Witaminy dostarczane są bezpośrednio do krwiobiegu przez co szybko i doskonale się wchłaniają, bez porównania z innymi witaminami. Mamy pewność, że zadziałają i to dużo szybciej niż te w formie tabletek.


  Przekonałam was?

  Koniecznie zajrzyjcie na stronę producenta i dowiedźcie się więcej KLIK

  Mam dla was również kod rabatowy o wartości 10% na zakup waszych witaminek.
  KOD: witaminy w sprayu  Kochani, wracam do was również rozwijając dział z paznokciami. Ostatnio coś we mnie wstąpiło i non stop dokupuję produkty do stylizacji paznokci, głownie na Aliexpress, można tam kupić wszystko w naprawdę dobrych cenach. Jedyny minus to czas oczekiwania ale przecież on w końcu i tak przeminie. Uwielbiam lakiery z Alie, wkrótce pokażę wam kolekcję moich taniutkich lakierów hybrydowych, a dzisiaj pokażę wam efekty moich ostatnich zabaw na wzorniku.
  Kochani, zachęcam dalej do polubienia mojej strony na FB. KLIKNIJ I POLUB

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz