środa, 21 czerwca 2017

Genialna szczoteczka od Oral-B


To znowu ja, wyszło w końcu, że i tak nie zrobiłam tego co sobie zaplanowałam więc mam trochę wolnego czasu i wracam do was z obiecaną recenzją szczoteczki do zębów Oral-B Genius 9000.
Pewnie chcecie wiedzieć co w niej jest takiego wyjątkowego, o tym za chwile.

Otrzymałam ją by ją dla was przetestować, o jej plusach i minusach dowiecie się już za chwilę ale najpierw zapoznajcie się z informacjami na jej temat podanymi przez producenta.


"Używając elektrycznej szczoteczki do zębów Oral-B GENIUS 9000 zapewnisz Twoim zębom ponadprzeciętne czyszczenie*. Ta wysoce zaawansowana technologicznie szczoteczka do zębów posiada okrągłą końcówkę zainspirowaną profesjonalnym sprzętem dentystycznym. Dokładnie otacza ona każdy ząb i wykonuje ruchy oscylacyjne, rotacyjne oraz pulsacyjne, aby usuwać do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.
*w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną"
OKRĄGŁA KOŃCÓWKA SZCZOTECZKI ZAPEWNIAJĄCA LEPSZE CZYSZCZENIE
Wymienna końcówka szczoteczki elektrycznej Oral-B ma kształt zainspirowany profesjonalnym sprzętem dentystycznym, dzięki czemu otacza każdy ząb. Dynamiczne działanie czyszczące 3D sprawia, że końcówka szczoteczki dopasowuje się do Twoich zębów, wykonując ruchy oscylacyjne, rotacyjne i pulsacyjne, aby rozbić i usunąć do 100% więcej płytki nazębnej w porównaniu ze zwykłą szczoteczką manualną.POLERUJE ZĘBY, BY BYŁY BIELSZE JUŻ OD PIERWSZEGO DNIA
Końcówka 3D White z nakładką polerującą pomaga usuwać przebarwienia, dzięki czemu Twoje zęby stają się bielsze już od pierwszego dnia. Możesz także zaprogramować aplikację Oral-B, ustawiając tryb wybielania, aby poprawić swój sposób czyszczenia zębów.ZDROWE DZIĄSŁA DZIĘKI CZUJNIKOWI SIŁY NACISKU
Zachowanie zdrowych dziąseł jest ważnym elementem prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Potrójny czujnik siły nacisku pomaga chronić dziąsła przed zbyt mocnym szczotkowaniem. Gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno, SmartRing zapala się, a ruchy pulsacyjne zostają zwolnione, a następnie zatrzymane. Rączkę szczoteczki można także ustawić na tryb delikatny - Sensitive.

DZIĘKI FUNKCJI WYKRYWANIA POŁOŻENIA WIDZISZ, DOSTOSOWUJESZ I WIESZ
Dzięki zaawansowanej technologii wykrywania położenia wykorzystanej w szczoteczce Genius 9000 WIDZISZ szczotkowane powierzchnie, przez co możesz DOSTOSOWAĆ technikę i nie pominąć żadnego obszaru, jednocześnie WIEDZĄC, że czyścisz zęby lepiej. Wbudowany timer zaprogramowany na 2 minuty zapewnia odpowiedni czas czyszczenia każdego obszaru jamy ustnej.
ZDROWE DZIĄSŁA DZIĘKI CZUJNIKOWI SIŁY NACISKU
Zachowanie zdrowych dziąseł jest ważnym elementem prawidłowej pielęgnacji jamy ustnej. Potrójny czujnik siły nacisku pomaga chronić dziąsła przed zbyt mocnym szczotkowaniem. Gdy szczotkujesz zęby zbyt mocno, SmartRing zapala się, a ruchy pulsacyjne zostają zwolnione, a następnie zatrzymane. Rączkę szczoteczki można także ustawić na tryb delikatny - Sensitive.


INTELIGENTNA SZCZOTECZKA DOSTARCZAJĄCA INFORMACJI ZWROTNYCH W CZASIE RZECZYWISTYM
Szczoteczka elektryczna Oral-B Genius 9000, wykorzystująca technologię Bluetooth, zapewnia indywidualne podejście do pielęgnacji jamy ustnej i dostarcza informacji, które może wykorzystać Twój stomatolog. Pobierz aplikację Oral-B na smartfon i korzystaj z technologii Bluetooth, by otrzymywać informacje zwrotne w czasie rzeczywistym i poprawić swój sposób czyszczenia zębów.

SPERSONALIZOWANY PIERŚCIEŃ SMARTRING. SPERSONALIZOWANE SZCZOTKOWANIE ZĘBÓW
Zyskaj bardziej indywidualne szczotkowanie zębów dzięki wielofunkcyjnemu pierścieniowi SmartRing, który jest widoczny niezależnie od kąta czyszczenia, dzięki czemu bez trudu zobaczysz informacje zwrotne dotyczące wskaźnika siły nacisku, timera oraz połączenia Bluetooth. Pierścień można też zaprogramować poprzez aplikację Oral-B na smartfon, by podczas szczotkowania rozświetlał się wybranymi przez Ciebie kolorami.

ŁADOWANIE DWÓCH URZĄDZEŃ I WYJĄTKOWO DŁUGIE DZIAŁANIE AKUMULATORA
Szczoteczka Oral-B Genius 9000 jest wyposażona w supernowoczesny akumulator litowo-jonowy oraz inteligentne etui podróżne, które zaprojektowano tak, byś mógł naładować szczoteczkę i smartfon, korzystając z jednego gniazdka. Rozwiązanie to zapewnia długotrwałe działanie czyszczące o niezmiennej intensywności przez okres do 12 dni pomiędzy kolejnymi cyklami ładowania.
Moja opinia:

No cóż, idealna! Wreszcie czuję, że moje zęby są naprawdę czyste. Szczoteczka posiada super aplikację, która pokazuje nam, które zęby zostały wymyte, a nad którymi musimy jeszcze popracować, odmierza czas mycia oraz po czasie informuje o zużyciu końcówki szczoteczki i przypomina o zakupie nowej. Ale to nie wszystko, już nie musicie się martwić o to, że uszkodzicie swoje zęby podczas mycia, aplikacja poinformuje nas gdy będziemy zbyt mocno naciskać na zęby.  Co prawda po czasie przestałam codziennie używać aplikacji przy myciu zębów, ponieważ lenistwo wygrało i nie chce mi się za każdym razem podłączać telefonu, jednak zdecydowanie wyrobiło to u mnie nawyk mycia zębów przez co najmniej 2 minuty. Najczęściej używam programu do wybielania i odkamieniania i muszę przyznać, że zęby rzeczywiście są bielsze. Bardzo podoba mi się możliwość personalizacji w postaci zmiany koloru pierścienia, dzięki czemu czuję, że jest całkiem moja. Oczywiście szczoteczka może być używana przez większą ilość osób, wystarczy, że każdy będzie miał swoją końcówkę. Łatwe do przechowywania, posiada ładowarkę i pojemnik na końcówki w jednym, dzięki czemu wszystko można ładnie poukładać w szafce i nic nam się nie wala, co jest ważne dla osób pedantycznych jak ja :D. Myślę, że warto zainwestować w tą szczoteczkę, nie będziecie żałować, a pieniądze szybko wam się zwrócą,   w końcu jest to zakup na lata. Warto dbać o zęby by uniknąć nieprzyjemnych wizyt u dentysty, dlatego warto zainwestować w coś lepszego.


A poniżej trochę zdjęć ode mnie ;)A tu moje ząbki po używaniu genialnej szczoteczce :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz