wtorek, 13 marca 2018

Motywator silnej i pewnej siebie kobietyKażdy z nas miewa gorsze dni, bywa że nie mamy ochoty o tym z nikim rozmawiać lub po prostu zły nastrój nie jest spowodowany żadnym konkretnym powodem. Każda z nas to zna i pewnie nie raz przez to przechodziła, w końcu każdy ma swoje słabe strony, nawet jeśli ich nie pokazuje. Znalazłam na to sposób, a o tym niżej.

Oto lista motywująca, wystarczy przeczytać za każdym razem gdy czujemy że mamy słabszy dzień, jeśli nie pomoże, przeczytaj jeszcze raz, do skutku!

                                    MOTYWATOR!

1. Pomyśl o tym co dobrego Ci się przydarzyło w życiu, o wspaniałych ludziach (rodzinie, przyjaciołach, mężu, dzieciach...) jakich zesłał ci los, prawda że bez nich twoje życie nie byłoby takie samo?

2. Stojąc przed lustrem ciągle widzisz nadmiar kilogramów? Daj spokój kobieto! Jesteś piękna, właśnie taka jaka jesteś. Nie przejmuj się tym co mogą pomyśleć o tobie ludzie, zawsze znajdzie się ktoś dla kogo będziesz "za brzydka", "za chuda", "za gruba", "za głupia". Jesteś pewna, że chcesz żyć pod czyjeś dyktando? Lepiej być szczęśliwą taką jaką się jest, kilogramy nie świadczą o urodzie.

3. Odetnij się od wszystkiego co cię unieszczęśliwia. Twoje życie leży w twoich rękach, odważ się i zmień to. Zawsze jest jakieś wyjście, nie rezygnuj z tego lepszego tylko ze względu na strach przed porażką. Jeśli sama nie zawalczysz o to żeby było ci dobrze, nikt tego nie zrobi.

4. Zrób coś dla siebie. Idź do kosmetyczki, fryzjera, pobiegać czy na zakupy. Popraw sobie humor nie patrząc na innych, zasługujesz na to. Od czasu do czasu zostaw wszystko, zrób sobie swój dzień i odpocznij tak jak lubisz.

5. Czegokolwiek byś w życiu nie robiła, nie patrz na opinię innych. Nikt za Ciebie życia nie przeżyje. Nie bój się być sobą, masz prawo popełniać błędy i mieć swoje słabości, spraw jednak by wiedzieli o nich tylko Ci którym ufasz. Niech inni myślą, że masz idealne życie i jesteś silną osobą, w końcu jesteś, kilka porażek tego nie zmienia, każdy je ponosi ale ich wyższość polega na tym że ich po sobie nie pokazują. Kto nie musi żyć twoim życiem, nie musi także wiedzieć o nim wszystkiego.

6. Jeśli naprawdę chcesz schudnąć i zadbać o swoje ciało to tylko dlatego, że naprawdę sama tego chcesz, a nie pod presją innych. Zacznij od dziś, nie od jutra, nie za tydzień, dziś! Pamiętaj wszystko wymaga czasu ale on i tak zleci dlatego bądź sumienna. Nie udało się? Znowu zrezygnowałaś? Zacznij od nowa, po prostu się nie poddawaj. Jesteś silna, masz w sobie więcej siły niż myślisz i udawało się nie takim osobom jak ty :) "Jest dużo ludzi którzy powiedzą, że nie dasz rady, ale ty musisz się odwrócić i powiedzieć: no to patrz".

7. Doceniaj wszystko co masz bo masz naprawdę wiele. Masz rodzinę, przyjaciół, wiele wspaniałych wspomnień, dużo wspaniałych chwil przed sobą. Wszystko tworzysz sama, otwórz wino, weź gorącą kąpiel z pianką, tak to już kolejna chwila, którą możesz się cieszyć i docenić.

8. Nigdy się nie poddawaj, nie mów, że się nie uda. Uda się i cały czas sobie to powtarzaj. Jeśli nie udało się raz, uda się następnym, próbuj do skutku. Weź przykład z dzieci, gdyby poddały się po pierwszym upadku nigdy nie nauczyłyby się chodzić, podobnie jest z nami, dopóki będziemy walczyć, będziemy zwycięzcami.

9. Pamiętaj, że kiedy potrzebujesz pomocnej dłoni- jest ona na końcu twojej ręki. Nie oznacza to żeby nie skorzystać z pomocy jaką oferują nam inni, jednak warto pamiętać że największa siła tkwi w tobie i warto w pierwszej kolejności wykorzystać właśnie ją.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz